Zalety ogrodzeń gabionowych

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ogrodzenie jest wizytówką naszego domu dlatego coraz więcej osób już w fazie projektowej budynku zastanawia się jak zagospodarować przestrzeń wokół niego i jakie ogrodzenie wybrać. Dużą popularnością cieszą się ogrodzenia gabionowe. Buduje się je łącząc ze sobą wcześniej przygotowane (odpowiednio na wymiar) kosze. Kosze te wypełnia się dekoracyjnym kamieniem wybranym przez klienta.

Continue Reading

Ogrodzenia gabionowe – prostota i wytrzymałość?

MINOLTA DIGITAL CAMERA

Coraz częściej już na etapie projektu domu jednorodzinnego myśli się o zagospodarowaniu przestrzeni wokół niego, w tym oczywiście o ogrodzie i o odpowiednim ogrodzeniu. Jednym z najnowszych trendów, który niezwykle szybko zdobywa popularność wśród właścicieli domów jednorodzinnych jest ogrodzenie wykonywane na bazie koszy gabionowych, a tym samym zwane ogrodzeniem gabionowym. Co powinniśmy o nim wiedzieć?

Continue Reading

Kosze gabionowe – sposób na dobre ogrodzenie?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Cieszymy się, że zarówno przydomowe jak i przemysłowe ogrodzenia przestały być wykonywane głównie z betonowych elementów, prostych paneli stalowych czy standardowej siatki zgrzewanej. Dzisiaj niemal każdy z nas chce się wyróżnić i w dziedzinie ogrodzeń możemy spotkać znacznie szerszy zakres materiałów – miedzy innymi szkło, metal, kamień. Jednym z najnowszych trendów w tej dziedzinie jest połączenie prostej konstrukcyjnie formy z metalu oraz naturalnego kamienia będącego wypełnieniem ogrodzenia. O czym mowa?

Continue Reading